teklif alın
teklif alın

E-ticaret Özellikleri

Kullanımı kolay, güçlü çevrimiçi mağaza

işiniz için geliştirilmiş özel e-Ticaret Altyapısı

E-ticaret sitenizi hızlı ve kolayca oluşturun
Kodlama bilgisi gerekmez, kendiniz yapın
7/24 mağazanızla otomatik satışlar yapın
Çoklu ödeme seçeneğiyle ödeme kabul edin
Özelleştirilebilir teslimat seçenekleri
Güçlü pazarlama ve SEO özellikleri
Mobil cihazlarda harika çalışır
Kolay, kullanıcı dostu alışveriş deneyimi
Güçlü e-Ticaret özellikleri ve entegrasyonları
Satışlarınızı raporlayın, raporlarınızı özelleştirin
Ürünleriniz için sınırsız kampanyalar düzenleyin
E-ticaret siteniz için özel ve hızlı temalar
Süper Hızlı Altyapı

Son Teknoloji Altyapı
Özel Modüler Temalar

E-ticaret'te en önemli konu hız! Sitenizi hem kullanıcıların daha hızlı kullanabilmesi, daha az kaynak tüketmesi ve seo dostu olması için hızlandırdık!

Mobil'den Satın

Özel Geliştirimiş Mobil
Uygulama Satış Platformu

Ödüllü tasarım firmalarında özel olarak hazırlanan kullanıcı deneyimi yüksek ve gelişmiş mobil uygulama ile mobil ticaret'e hemen başlayın.

Geliştirilmiş Admin Panel

Tüm Satış Kanallarınızı
Tek Panelden Yönetin

Satış yaptığınız tüm pazaryerleri, kargo firmaları, bankalar, muhasebe, depo yönetim sistemleri ve e-fatura gibi bir çok özelliği tek platform'dan kullanın.

Sık Sorulan Sorular

KurumsalMarket ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular

KurumsalMarket E-Ticaret yazılımları ile hem web sitenizi hem mobil uygulamanızı açabilir hemde tüm pazaryerlerine aynı anda ürünlerinizi yükleyip, siparişlerinizi alabilir, stok, kargo ve fatura & muhasebe süreçlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz. Tüm işlemleri otomatik olarak tüm platformlarda gerçekleştirebilir bu sayede seo uyumlu ve çok iyi bir e-ticaret web sitesine sahip olmanızın yanı sıra tüm pazaryerlerinde de aynı anda satışlara başlayabilirsiniz. KurumsalMarket şuan N11, Trendyol, Hepsiburada ile entegrelidir.
Hayır. KurumsalMarket E-ticaret yazılımını kişi veya tüzel kişi olarak da kullanabilirsiniz.
Hayır. KurumsalMarket E-ticaret yazılımı, piyasadaki en kolay kullanıcı arayüzüne sahip eticaret yazılımıdır. KurumsalMarket hesabınızı oluşturduktan sonra dilerseniz yazılımı kendiniz keşfedebilir, dilerseniz bizimle iletişime geçerek 5 dakika içinde yazılımın nasıl kullanılacağını tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz.
Hayır. KurumsalMarket bulut tabanlı bir uygulamadır. İster bilgisayarınızdaki ister mobil cihazlarınızdaki web tarayıcılardan KurumsalMarket'i hiçbir uygulama indirmeden veya yüklemeden kullanabilirsiniz.
Hayır. KurumsalMarket E-ticaret yazılımlarını taahhütsüz olarak kullandığınız kadar öder, dilediğiniz zaman da koşulsuz olarak kullanmayı bırakabilirsiniz.
İhtiyaçlarınız doğrultusunda yeni taleplerinize ve paket yükseltme taleplerinize olumlu cevap veriyoruz. Eğer paketinizin yetmediğini düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek bir üst pakete geçebilirsiniz.
Yenilenen tekonlojilere ayak uyduran bir teknoloji şirketiyiz. Bu yüzden gelen tüm güncellemelerden müşterilerimiz ücretsiz olarak yararlanabilecektir.

Eticaret Sitenzi Hemen Açın

Yeni başlayanlar ve e-ticaret uzmanları, KurumsalMarket ile hızlı büyümeye hazır olun.

KurumsalMarket ® E-Ticaret Yazılımları 2021 @ Tüm Haklarımız Saklıdır.