KurumsalMarket ® Eticaret Yazılımları İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezinde!

Profesyonel E-Ticaret Çözümleri

İşiniz için gerekli tüm altyapı çözümlerini tek bir platform'da sağlıyoruz.

KurumsalMarket ®

Siz işinize odaklanın
altyapı süreçleriniz bize emanet

Markanız için talep ettiğiniz güncellemeler, geliştirmeleri, entegrasyonları veya özel tasarımları farklı farklı firmalarla çalışmaya ihtiyaç duymadan tek nokta'dan profesyonel çözüm hizmetini alabilirsiniz. Üstelik çok daha uygun maliyetlerle!

Sizin için neler yapabiliriz?

 • Yazılım Özelleştirme
  İşiniz için gerekli E-ticaret altyapımız üzerinde tüm yazılım özelleştirmeleri istekleriniz doğrultusunda sizin için yapıyoruz.
 • Modül Geliştirme
  E-Ticaret altyapımızda ek bir modüle ihtiyacınız varsa size özel yazılım çözümleri üretiyoruz. Düşük maliyetli, çözümlerle altyapınızı hazırlıyoruz.
 • Özel Tema Tasarımı
  Markanıza özel e-ticaret web sitenizi sıfırdan çizerek tasarlıyoruz. Sınırsız revizyon hakkıyla, istediğiniz mükemmel sonuca ulaşıyoruz.
 • Özel Entegrasyonlar
  İşiniz için özel entegrasyona ihtiyacınız varsa, sizin için özel api entegrasyonlarını sağlıyoruz.Hali hazırda 20'den fazla entegrasyonumuz mevcut.
 • Mobil App Geliştirme
  Mevcut Mobil App ihtiyacınızı karşılamıyorsa size özel mobil app tasarımıyla birlikte e-ticaret yazılımımıza entegre edebiliriz.
 • Admin Panel Geliştirme
  Mevcut Panel işiniz için yeterli değilse, ek modüller geliştirebilir veya paneli özelleştirebiliriz. İsterseniz tamamen sıfırdan yeni bir admin panel yapabiliriz.
Bugün E-Ticaret Siteni Oluşturmaya Hemen Başla

2020’de verilerine göre; E-ticaret Hacmi 226 Milyar ile %68 büyüdü, Eticaret firması 256 Bin’e yükselerek %275 büyüdü, Sipariş Adedi 2.3 Milyar’a yükselerek %68 büyüdü! Siz’de Online Mağazanızı açarak büyüyen E-ticaret hacminde yerinizi alın.

Projemiz için birlikte çalışma fırsatı yakaladık. Altyapı çok hızlı ve istediğimiz modüllerle birlikte muazzam oldu. Her adımda çok ilgilendiler, teşekkürler.

KitapDevi - Sarp Aksoy

Hazır Paket Çözümlerimiz

işiniz için gerekli e-ticaret altyapısına hazır paket çözümlerimizle sağlayabilirsiniz.

Kurumsal
14 Gün Deneme Süresi
239TL
Aylık + KDV
Özel
14 Gün Deneme Süresi
300TL
Aylık + KDV

Hemen Başvurun
Satışlara 5 Dakikada Başlayın!