teklif alın
teklif alın

e-Ticaret'e Başlayın

işiniz için geliştirilmiş
profesyonel e-ticaret çözümleri

İşiniz için gerekli tüm altyapı çözümlerini tek bir platform'da sağlıyoruz.

KurumsalMarket ®

Siz işinize odaklanın
altyapı süreçleriniz bize emanet

Markanız için talep ettiğiniz güncellemeler, geliştirmeleri, entegrasyonları veya özel tasarımları farklı farklı firmalarla çalışmaya ihtiyaç duymadan tek nokta'dan profesyonel çözüm hizmetini alabilirsiniz. Üstelik çok daha uygun maliyetlerle!

Sizin için neler yapabiliriz?

Yazılım Özelleştirme

İşiniz için gerekli E-ticaret altyapımız üzerinde tüm yazılım özelleştirmeleri istekleriniz doğrultusunda sizin için yapıyoruz.

Modül Geliştirme

E-Ticaret altyapımızda ek bir modüle ihtiyacınız varsa size özel yazılım çözümleri üretiyoruz. Düşük maliyetli, çözümlerle altyapınızı hazırlıyoruz.

Özel Tema Tasarımı

Markanıza özel e-ticaret web sitenizi sıfırdan çizerek tasarlıyoruz. Sınırsız revizyon hakkıyla, istediğiniz mükemmel sonuca ulaşıyoruz.

Özel Entegrasyonlar

İşiniz için özel entegrasyona ihtiyacınız varsa, sizin için özel api entegrasyonlarını sağlıyoruz.Hali hazırda 20'den fazla entegrasyonumuz mevcut.

Mobil App Geliştirme

Mevcut Mobil App ihtiyacınızı karşılamıyorsa size özel mobil app tasarımıyla birlikte e-ticaret yazılımımıza entegre edebiliriz.

Admin Panel Geliştirme

Mevcut Panel işiniz için yeterli değilse, ek modüller geliştirebilir veya paneli özelleştirebiliriz. İsterseniz tamamen sıfırdan yeni bir admin panel yapabiliriz.

Bugün E-Ticaret Siteni Oluşturmaya Hemen Başla

2020’de verilerine göre; E-ticaret Hacmi 226 Milyar ile %68 büyüdü, Eticaret firması 256 Bin’e yükselerek %275 büyüdü, Sipariş Adedi 2.3 Milyar’a yükselerek %68 büyüdü! Siz’de Online Mağazanızı açarak büyüyen E-ticaret hacminde yerinizi alın.

Takı ve mücevher ürünlerimi satmak için bir e-ticaret altyapısı ararken peam ile tanıştım. Kolay, hızlı bir şekilde ürünlerimi ekleyip satıyorum. İyi ki varsın Peam!

Glambly - Nur Birol

Sizin için doğru planı seçin

Tüm özellikleri şimdi ücretsiz kullanmaya başlayın. Kredi kartı gerekmez.

Eticaret Sitenzi Hemen Açın

Yeni başlayanlar ve e-ticaret uzmanları, KurumsalMarket ile hızlı büyümeye hazır olun.

KurumsalMarket ® E-Ticaret Yazılımları 2021 @ Tüm Haklarımız Saklıdır.