teklif alın
teklif alın
Kurumsal

Hakkımızda

KurumsalMarket Akıllı Ticaret Servisleri, kobilerin, işletmecilerin, bireysel satışcılarin veya girişimcilerin ürünlerini internetten kolay, hızlı satabilecekleri altyapıyı ve ihtiyaç duydukları dijital tüm yazılım hizmetlerini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Ürettiği ürünler, hizmetler ve çözümlerle Türkiye'de ki startup ekosistemine yenilikçi altyapısıyla hizmet vermektedir. Yeni ürettiği marka olan Kurumsalmarket olarak; e-ticaret ve e-ihracat ürünleri ve kobilere özel çözümlerle Türkiye'de online mağazacılık sektörüne yeni çözümler üreten, stabil ve modüler bir altyapı hizmetleri sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Özel geliştirilen altyapısını E-ticaret ve E-ihracat sektörüne getirerek önce Türkiye'de sonrasında Dünyaya açılacak bir yazılım ve destek sistemiyle ürünleriyle hizmet edecektir.
Uçtan Uca E-ticaret Deneyimi
Uçtan uca e-ticaret nedir? Sorusuna cevabımız aslında çok net! Sizin için tüm ihtiyaçlarınızı tek noktadan alacağınız hizmet ve desteklerle işinizi başarıya ulaşmasını sağlayan sistemdir. Biz hali hazırda yıllardır ajans olarak hizmet veren teknoloji şirketi olarak sadece yazılım desteği değil; tüm tasarım ihtiyaçlarınız, sosyal medya yönetiminiz, arama motoru optimizasyonunuz, dijital tüm reklamlarımız ( Google Adwords, Instagram/Facebook reklamları), kurumsal kimlikleriniz, kullanıcı deneyimi tasarımlarınız gibi bir çok alanda dışarıdan almak zorunda olacağınız tüm hizmetleri size uygun fiyata, hızlı ve çözüm odaklı davranarak projenizi yönetmenize yardımcı oluyor tüm işlerinizi beraber yapıyoruz.
Şirket
:
KurumsalMarket ® Akıllı Ticaret Servisleri
Vergi No
:
74504840
Vergi Dairesi
:
Erenköy
Adres
:
19 Mayis Mah. Turaboğlu Sok. No:4 Kozyatağı / Kadıköy
Mesai
:
Pzt - Cmt: 09:00 - 19:00

Eticaret Sitenzi Hemen Açın

Yeni başlayanlar ve e-ticaret uzmanları, KurumsalMarket ile hızlı büyümeye hazır olun.

KurumsalMarket ® E-Ticaret Yazılımları 2021 @ Tüm Haklarımız Saklıdır.