Hakkımızda

E-ticaret ile Online mağazanızı açarak 7/24 satış yapmanızı sağlıyoruz.

2017 yılından bugüne mevcut müşterilerine özel çözümler üreten bir şirket olarak 2021 yılı itibariyle hizmet ağımızı genişletiyoruz. E-ticaret ve e-ihracat yazılım altyapısı ürünlerimizle işinizi tüm dünyaya açıyoruz.

Kobiler ve girişimciler için özel tasarımlar ve yazılımlar geliştirmek üzere 2017 yılında, 12 yıllık deneyimiyle sektöre giren Kurumsaltasarım, kısa süre içerisinde Türkiye'nin en iyi dijital ajanslarından biri olmuştur.
Ürettiği ürünler, hizmetler ve çözümlerle Türkiye'de ki startup ekosistemine yenilikçi altyapısıyla hizmet vermektedir. Yeni ürettiği marka olan Kurumsalmarket olarak; e-ticaret ve e-ihracat ürünleri ve kobilere özel çözümlerle Türkiye'de online mağazacılık sektörüne yeni çözümler üreten, stabil ve modüler bir altyapı hizmetleri sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Özel geliştirilen altyapısını E-ticaret ve E-ihracat sektörüne getirerek önce Türkiye'de sonrasında Dünyaya açılacak bir yazılım ve destek sistemiyle ürünleriyle hizmet edecektir.
Online Mağazacılık hiç bu kadar kolay olmamıştı! 7/24 senin adına çalışan dijital mağazan ile satışlarını kolayca yönetebilecek ve gerçekleştirebileceksiniz.

Uçtan uca E-ticaret Deneyimi

Uçtan uca e-ticaret nedir? Sorusuna cevabımız aslında çok net! Sizin için tüm ihtiyaçlarınızı tek noktadan alacağınız hizmet ve desteklerle işinizi başarıya ulaşmasını sağlayan sistemdir. Biz hali hazırda yıllardır ajans olarak hizmet veren teknoloji şirketi olarak sadece yazılım desteği değil; tüm tasarım ihtiyaçlarınız, sosyal medya yönetiminiz, arama motoru optimizasyonunuz, dijital tüm reklamlarımız ( Google Adwords, Instagram/Facebook reklamları), kurumsal kimlikleriniz, kullanıcı deneyimi tasarımlarınız gibi bir çok alanda dışarıdan almak zorunda olacağınız tüm hizmetleri size uygun fiyata, hızlı ve çözüm odaklı davranarak projenizi yönetmenize yardımcı oluyor tüm işlerinizi beraber yapıyoruz.
İş Ortaklarımız
Türkiye'nin önde gelen kuruluşları ile anlık entegrasyon çözümleri üretiyoruz.
Hemen Teklif Al
Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve demoları incelemek için hemen formu doldurun.