teklif alın
teklif alın

İstediğin Yerde
Hemen Satışınızı Yapın!

Aylık Ücret Yok
Listeleme Ücreti Yok
Kolay Başla
Sosyal Medya'da Satın

Instagram, Facebook ve Whatsapp'ta Satın.

Instagram Mağaza'nıza, Facebook Mağaza'nıza, ve Whatsapp Dükkanı'nıza, entegre olarak ürünlerinizi sosyal medya hesaplarınızda da satmanıza imkan sağlıyoruz. Takipçilerinizi müşteriniz yaparak, satışlarınızı arttırabilirsiniz. %100 güvenli KurumsalPay altyapımız ile kredi kartınızla ödemelerinizi 7/24 kolayca alın.

Hemen Ücretsiz Başla
Pazaryerinde'de Satın

Trendyol, Hepsiburada ve N11'de Satın.

Trendyol, Hepsiburada ve N11 hesaplarınızı e-ticaret sitenize entegre ederek ürünlerinizi aynı anda satışlarını tek panele taşıyabilir, eticaret sitenize eklediğiniz tüm ürün, stok, fiyat gibi bilgileride pazaryeri hesaplarınızda aynı anda güncelleyebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başla
Kolay Satış Yapın

İstediğin Yerde Ürünlerinizi Satın

Satışlarınızı arttırmanız için yanınızdayız. Siz her ne koşulda kredi kartıyla ödeme almak isterseniz biz oraya entegre oluyoruz. Ürünlerinizi;

  • QR Kod ile satış
  • Link ile satış
  • Mobil Uygulama ile satış
Hemen Ücretsiz Başla
Sık Sorulan Sorular

KurumsalMarket ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular

KurumsalMarket E-Ticaret yazılımları ile hem web sitenizi hem mobil uygulamanızı açabilir hemde tüm pazaryerlerine aynı anda ürünlerinizi yükleyip, siparişlerinizi alabilir, stok, kargo ve fatura & muhasebe süreçlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz. Tüm işlemleri otomatik olarak tüm platformlarda gerçekleştirebilir bu sayede seo uyumlu ve çok iyi bir e-ticaret web sitesine sahip olmanızın yanı sıra tüm pazaryerlerinde de aynı anda satışlara başlayabilirsiniz. KurumsalMarket şuan N11, Trendyol, Hepsiburada ile entegrelidir.
Hayır. KurumsalMarket E-ticaret yazılımını kişi veya tüzel kişi olarak da kullanabilirsiniz.
Hayır. KurumsalMarket E-ticaret yazılımı, piyasadaki en kolay kullanıcı arayüzüne sahip eticaret yazılımıdır. KurumsalMarket hesabınızı oluşturduktan sonra dilerseniz yazılımı kendiniz keşfedebilir, dilerseniz bizimle iletişime geçerek 5 dakika içinde yazılımın nasıl kullanılacağını tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz.
Hayır. KurumsalMarket bulut tabanlı bir uygulamadır. İster bilgisayarınızdaki ister mobil cihazlarınızdaki web tarayıcılardan KurumsalMarket'i hiçbir uygulama indirmeden veya yüklemeden kullanabilirsiniz.
Hayır. KurumsalMarket E-ticaret yazılımlarını taahhütsüz olarak kullandığınız kadar öder, dilediğiniz zaman da koşulsuz olarak kullanmayı bırakabilirsiniz.
İhtiyaçlarınız doğrultusunda yeni taleplerinize ve paket yükseltme taleplerinize olumlu cevap veriyoruz. Eğer paketinizin yetmediğini düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek bir üst pakete geçebilirsiniz.
Yenilenen tekonlojilere ayak uyduran bir teknoloji şirketiyiz. Bu yüzden gelen tüm güncellemelerden müşterilerimiz ücretsiz olarak yararlanabilecektir.

Eticaret Sitenzi Hemen Açın

Yeni başlayanlar ve e-ticaret uzmanları, KurumsalMarket ile hızlı büyümeye hazır olun.

KurumsalMarket ® E-Ticaret Yazılımları 2021 @ Tüm Haklarımız Saklıdır.